B&J 1 - antirefleksiniai dažai luboms

B&J 1 – dažai specialiai sukurti didelių plotų lubų dažymui, kuriose matomas didelis šviesos kritimas, bei reikalingas  paviršių nelYgumų maskavimas. Šiomis dienomis butuose ir namuose naudojant vis didesnius langus gražus lubų išdažymas virsta problema, dėka to  sukurti antirefleksiniai – Reflexfri – dažai B&J 1 kurių formulė leidžia idealiai lubas išdažyti net nesant neprofesionalui.  Dengiamumas: 8 - 10 kv.m/ltr. Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 2,7 ltr, 9 ltr.

B&J 5 – matiniai, dažai sienoms ir luboms

B&J 5 – tai matiniai  dažai vidaus sienoms ir luboms. Dažai pasižymi ypatingai geru dengiamumu. Šiais dažais dažytas paviršius matinis ir tolygus , todėl sienos atrodo vientisai prabangios ir taip išlieka ilgą laiką. Dažai tinkami naudoti tokiose patalpose, kur reikalingas didelis atsparumas dėvėjimuisi: koridoriai, holai, salės, kavinės, biurai, gyvenamosios patalpos.  Dengiamumas: 8 - 10 kv.m/ltr.  Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 0,9 ltr, 2,7 ltr, 9 ltr.

B&J 6 – matiniai, plaunami dažai sienoms ir luboms

B&J ACRYL 6 – tai akriliniai dažai su keramikos užpildu vidaus sienoms ir luboms, pasižymintys geru dengiamumu ir labai tvirtu, ypač plaunamu paviršiumi. Ypatingai gerai dažai tinka dažyti įvairių patalpų – kambarių, koridorių, laiptinių,  sienas ir lubas. Nudažytas paviršius yra tvirtas ir labai lengvai valomas. Šias dažais dažomos patalpos, kur reikalingas ypatingas atsparumas ir dėvėjimasis.  Dengiamumas: 8 - 10 kv.m/ltr. Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 0,9 ltr, 2,7 ltr, 9 ltr.

B&J 7 – pusiau matiniai,  dažai sienoms ir luboms

B&J 7 – tai PVA rišančiosios medžiagos pagrindu pagaminti dažai vidaus sienoms ir luboms, pasižymintys geru dengiamumu ir labai tvirtu, plaunamu paviršiumi. Ypatingai gerai dažai tinka dažyti įvairių patalpų – kambarių, koridorių, laiptinių, sienas ir lubas. Nudažytas paviršius yra tvirtas ir gerai lengvai valomas. Šias dažais dažomos patalpos, kur reikalingas  atsparumas ir dėvėjimasis: gyvenamieji kambariai, viešosios įstaigos, parduotuvės, ofisai, darželiai, mokyklos, sporto salės.  Dengiamumas: 8 - 10 kv.m/ltr.    Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 0,45 ltr, 0,9 ltr, 2,7 ltr, 9 ltr.

B&J 10 – pusiau blizgūs, plaunami dažai sienoms ir luboms

B&J 10 – tai akriliniai dažai vidaus sienoms ir luboms, pasižymintys geru dengiamumu ir labai tvirtu, ypač plaunamu paviršiumi. Ypatingai gerai dažai tinka dažyti įvairių patalpų – kambarių, koridorių, laiptinių – sienas ir lubas. Nudažytas paviršius yra tvirtas ir labai lengvai valomas. Šias dažais dažomos patalpos, kur reikalingas ypatingas atsparumas ir dėvėjimasis: gyvenamieji kambariai, viešosios įstaigos, parduotuvės, ofisai, darželiai, mokyklos, sporto salės.  Dengiamumas: 8 - 10 kv.m/ltr. Pagaminta Danijoje. 

Išfasuota: 0,9 ltr, 2,7 ltr, 9 ltr.

B&J 0 – giliai matiniai, plaunami dažai sienoms ir luboms

B&J 0 – tai aukštos kokybės sienų/lubų dažai su geriausiomis dengiamumo savybėmis, bekvapiai, ekologiški, naudojami vidaus darbams, kai reikalingos geriausios šlapio plovimo ir dėvėjimosi savybės. Ypatingai gerai dažai tinka dažyti įvairių patalpų – kambarių, koridorių, laiptinių sienas ir lubas. Nudažytas paviršius yra tvirtas ir labai lengvai valomas. Šias dažais dažomos patalpos, kur reikalingas ypatingas atsparumas ir lengvas dėvėjimasis: gyvenamieji kambariai, viešosios įstaigos, parduotuvės, ofisai, darželiai, mokyklos, sporto salės ir kt.  Dengiamumas: 8 - 10 kv.m/ltr. Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 0,9 ltr, 2,7 ltr, 9 ltr.

FLEETWOOD VINYL MATT matiniai dažai sienoms ir luboms

Fleetwood Extra Plus Vinyl Matt – tai aukštos kokybės, matiniai, emulsiniai dažai (2 atsparumo klasė), skirti profesionaliam naudojimui, pasižymi geru dengiamumu ir išeiga. Galima naudoti vidaus sienų ir lubų  bei lauko tinkuotų fasadų dažymui.  Pagaminta Airijoje.

Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

FLEETWOOD VINYL SOFT SHEEN pusiau matiniai dažai sienoms

Fleetwood Extra Plus Soft Sheen – pusiau matiniai emulsiniai dažai, skirti vidaus darbams. Nudažytas paviršius atsparus drėgmei ir plovimui. Extra Plus Soft Sheen dažais galima dažyti virtuves, koridorius bei kitas patalpas, kur yra reikalingas padidintas atsparumas dėvėjimui. Šie dažai atlaiko daugiau nei 15 tūkstančių plovimo ciklų. 1 atsparumo klasė.  Pagaminta Airijoje.

Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

      FLEETWOOD Kitchen             Paint  matiniai dažai virtuvės sienoms ir luboms


Fleetwood Kitchen Brilliant White - tai aukštos kokybės, matiniai, 100% akriliniai dažai virtuvės ir vonios patalpoms, kur būna dažna ir stipri garų kondensacija. Jie specialiai sukurti tokių paviršių dažymui, kur reikalingas itin didelis atsparumas drėgmei ir dėvėjimuisi. Nudažytą paviršių galima dažnai plauti ir šveisti, nebijant dažų plėvelės kokybei. Dažytas paviršius yra neteplus bei atsparus dėmėms, laikui bėgant - negelsta.  Pagaminta Airijoje.

Išfasuota: 2,5 ltr.

FLEETWOOD VOGUE MATT matiniai dažai sienoms ir luboms

Fleetwood Vogue Matt –  tai aukščiausios kokybės, labai gerai dengiantys, sukuriantys itin išvaizdžią, prabangią matinę dangą, 100% akrilinės dervos emulsiniai dažai su keramikos užpildu. Pasižymi ypatingu atsparumu dėmių susidarymui, dėvėjimuisi bei trinčiai. Nudažytą paviršių galima dažnai plauti ir net gi šveisti, nebijant pakenti dažų plėvelės grožiui bei matiškumui, kadangi šie dažai nusiplauna itin lengvai ir paviršiuje nelieka blizgių dėmių. Vogue Matt  emulsiniai dažai yra 10 kartų atsparesni nei tradiciniai matiniai, pusiau matiniai ar blizgantys dažai, todėl dar vadinami ,,deimantiniais‘‘. Jais dažniausiai dažomos ypatingai intensyviai dėvimos patalpos.  Dengiamumas: 9 - 12 kv.m/ ltr. Pagaminta Airijoje.


Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

FLEETWOOD VOGUE SOFT SHEEN pusiau matiniai dažai sienoms

Fleetwood Vogue Washable Soft Sheen – tai aukščiausios kokybės, pusiau matiniai, 100% akriliniai emulsiniai dažai su keramikos užpildu. Jie specialiai sukurti tokių paviršių dažymui, kur reikalingas itin didelis atsparumas dėvėjimui. Nudažytą paviršių galima dažnai plauti ir šveisti, nebijant pakenkti dažų plėvelės kokybei. Dažytas paviršius yra neteplus bei atsparus dėmėms, todėl šie dažai naudotini koridorių, laiptinių, bei viešų patalpų sienų dažymui. Vogue Soft Sheen dažai labai atsparūs drėgmei ir puikiai tinka vonių, virtuvių ar kitų drėgnų patalpų dažymui.  Dengiamumas: 9 - 12 kv.m/ ltr. Pagaminta Airijoje.

Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

AQUIS Bathroom & Kitchen - dažai vonios kambariui ir virtuvei 

AQUIS Bathroom & Kitchen -  tai vandens pagrindo, pusiau matiniai dažai su didelės koncentracijos polimerų emulsiniais specialiais priedais, skirti sienoms ir luboms vonios kambariuose, virtuvėse, drėgnose patalpose.  Teflono priedai sukuria tvirtą, ilgai išliekančią, purvui atsparią dangą, suteikia apsaugą nuo pelėsio, bakterijų ir grybelio, danga atspari plovimui ir trinčiai.  

Išfasuota: 0,65 ltr, 2,5 ltr.

Flugger Flutex 2S matiniai dažai luboms

Flügger Flutex 2S - lateksiniai dažai luboms, pagaminti PVA rišančiosios medžiagos pagrindu. Nudažius gaunamas puikus matinis, visiškai neatspindintis paviršius. Flutex 2S naudojamas kur reikalingas tolygus paviršius su minimalia struktūra. Tinka gipso kartono plokščių, armuojančių audinių dažymui. Neatspindintis paviršius labai gerai tinka dideliems ištisiems lubų paviršiams dažyti patalpose kur daug natūralios šviesos ir kai reikia išvengti dažymo įrankių paliekamų netolygumų. Galima gražiai pataisyti nedidelius paviršiaus plotus.

Išfasuota: 3 ltr, 10 ltr.

Flugger Dekso 5 itin tvirti matiniai dažai sienoms 

Flügger Dekso 5 - akriliniai dažai vidaus darbams, kurie suteikia paviršiui matinį blizgesį. Šie dažai pagaminti su akriline rišliąja medžiaga, kuri suteikia dažams tvirtumą, puikias sukibimo savybes, atsparumą dulkėms, oro poveikiui. Tinka vidaus sienų ir lubų dažymui. Matinis paviršius nekeičia savo išvaizdos liečiant ar plaunant. Puikiai tinka paviršiams, kuriems reikalinga didesnė apsauga nuo pažeidimų.

Išfasuota: 0,7 ltr, 2,8 ltr, 9,1 ltr

FLEETWOOD Open Time Extender - dažų kondicionierius/lėtintojas

Fleetwood Open Time Extender - užtikrina lateksinių ar akrinių dažų skiedžiamų vandeniu džiūvimo laiko pailgėjimą. Dėl to dažai labiau išsilygina, lieka mažesnė faktūra, sumažina ar panaikina šuorų nuo dažymo volelio atsiradimą. Aktualus  kai oro temperatūra siekia >30C laipsnių. Tinka naudoti vidaus ir išorės paviršiams. Pagaminta Airijoje.

Išfasuota: 100 ml.


Dažnai perkama kartu:

Voluojamas -purškiamas glaistas Strikolith Airless

Naudojimas: Olandiškas „Strikolith Airless“ skirtas naudoti patalpose, kur reikalinga itin gera kokybė. Glaistas yra paruoštas darbui ir tinkamas naudoti vidaus sienų glaistymui, negalima naudoti drėgnose vietose. Glaistas sukuria puikias sąlygas tolimesnei apdailai, naudojant dažus, tapetus ir kitas apdailos priemones.  

Paviršiaus paruošimas: Su glaistu galima pataisyti apie 3 mm esančius nelygumus. Prieš naudojant glaistą ant gipso plokščių, kai siūlės užtaisytos su stiklo audiniu, būtina leisti stiklo audiniu apklijuotam paviršiui išdžiūti bent 16 val. Labai sugeriantys ir (arba) milteliniai / kreiduojantys paviršiai, tokie kaip akytasis betonas ar gipso pagrindo paviršiai, turi būti nugruntuoti gruntu, neleidžiančiu skverbtis į paviršių.  Išeiga: Maždaug 1,8 kg / m² / mm storio, priklausomai nuo pagrindo ir užtepimo būdo. Paviršiaus apdirbimas tiesiogiai įtakos išeigą. Pakuotė: 25 kg plastikiniame maiše/kibire.  Pagaminta Nyderlanduose.

EVERBUILD One Strike Filler  nesitraukiantis akrilinis glaistas

One Strike Filler - nesitraukiantis akrilinis glaistas vidaus ir lauko darbams. Lengvasvorių polimerų pagrindu sukurtas nesitraukiantis glaistas, naudojamas didelio ploto pažeidimų bei gilių įskilimų užtaisymui. Glaistas yra greitai džiūstantis, džiūvimo metu nesmunka, nesitraukia ir neskilinėja. Dėl savo unikalių savybių, glaistą užtenka dengti tik vieną kartą ir uždažyti ar užklijuoti tapetus galima jau po 30 min. Gali būti naudojamas tiek buityje, tiek profesionaliam darbui. Užpildo plyšius pilnai, nereikalauja papildomų sluoksnių. Lengva naudoti. Nereikalauja papildomo sušveitimo.  Pagaminta UK.

Išfasuota: 0,45 ltr, 1 ltr.

DANA LIM Letspartel Medium Extra 623 vidutinio stambumo glaistas

Lengvasvoris  glaistas Extra 623 - aukštos kokybės paruoštas naudojimui glaistas. Sukurtas profesionaliam gipso kartono plokščių montavimui, naudojant popierinę siūlių juostą. Glaisto tekstūra patogi užtepimui, siūlių juostos tvirtinimui ir vėlesniam šlifavimui. Naudojamas tinkuotoms, betoninėms, gipso ir pan. sienoms ir luboms sausose vidaus patalpose. Glaistas 623 mažai traukiasi. Sustingęs dažomas dispersiniais ir akriliniais dažais. Glaistas atitinka naujo standarto EN 13963 reikalavimus.  Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 5 ltr, 10 ltr.

Juosta siūlių glaistymui KNAUF KURT, popierinė, armuota, 50mm

„Knauf” Kurt – tai iš specialaus popieriaus pagaminta ir stiklo plaušu armuota 50 mm pločio siūlių ir vidinių kampų armavimo juosta, skirta gipskartonio plokščių sujungimo siūlių užglaistymui patalpų viduje. Juostos paviršiaus padengimas stiklo plaušu užtikrina itin gerą juostos sukibimą su glaistu, tuo pačiu ji sutvirtina plokščių sujungimo vietas. Plačiau apie šią juostą pasakoja mūsų specialistai. „Knauf” Kurt gali būti naudojama glaistant ne tik gipskartonio plokščių siūles, bet ir gipso plaušo plokščių, betoninių konstrukcijų siūles (kartu naudojamas „Knauf” Multi-Finish glaistas), remontuojant gipso plokščių ir vidaus tinko įtrūkimus. „Knauf” Kurt juosta atspari tempimui ir nesideformuoja dėl drėgmės pokyčių, turi geriausias, lyginant su visomis kitomis siūlių armavimo juostomis, stiprumo charakteristikas.

25 m, 75 m.

Glaistymo kampai ir puskampiai

Aliumininiai ir cinkuoti glaistymo kampai – kampai, skirti gipso kartono plokštei prieš glaistymą sutvirtinti. Smulkiai perforuoti glaistymo profiliai, užtikrina geresnį sukibimą.

0,40 mm / 2,5 m SUPRO (grublėtas) / 25×25 mm (aliuminis)

0,40 mm / 2,5 m SUPRO (grublėtas) / 30×30 mm (aliuminis)

0,40 mm / 3,0 m SUPRO (grublėtas) / 30×30 mm (aliuminis)

0,50 mm / 2,5 m PREMIUM / 30×30 mm (cinkuotas)

0,50 mm / 3,0 m PREMIUM / 30×30 mm (cinkuotas)

PVC užbaigimo profilis 37814 su suformuota 6 mm pločio šešėline siūle 3.05m


    B&J Mikrodispers  -       gruntas

B&J Mikrodispers 716 - tai akrilinis, nenubėgantis gruntas pasižyminitis geriausiomis įsiskverbimo savybėmis. Grunto spalva melsva, tačiau išdžiūvus tampa visiškai permatoma. Gruntas tinkamas įgeriantiems ir mažai įgeriantiems paviršiams. Gruntas tinka vidaus ir lauko darbams. Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 1 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

B&J KOMBI 5 – gruntinis dažas


B&J KOMBI 5 – tai gruntinis dažas skirtas gruntuoti stiklo audiniu klijuotus, gipsokartonio, gipsinius paviršius ir pan. Vidaus darbams. Gali būti naudojamas ir kaip galutinis sluoksnis paviršiui, kuriam nereikalingas atsparumas plovimui.  Pagaminta Danijoje.  Dengiamumas: 8 - 10 kv.m/ ltr.

Išfasuota: 10 ltr.

Specialios paskirties

Radiatoriams, baldams, grindims

MAXIMA Acrylic Radiator Enamel - akrilinė emalė radiatoriams

Maxima Acrylic Enamel - tai šildymo sistemų radiatorių ir kitų metalinių šildymo elementų dažymui, taip pat gruntuotų medinių bei mineralinių paviršių dažymui patalpų viduje skirti dažai.  Dažytas paviršius atsparus temperatūrų pokyčiams iki + 80°C. Greitai džiūsta, ypatingai blizga, paviršius atsparus  Dengiamumas: 70 - 100 ml/kv.m. Pagaminta Ukrainoje. 

Išfasuota: 0,75 ltr.

Fleetwood Undercoat - alkidiniai gruntiniai dažai

Fleetwood Oil Based Undercoat - tai alkidiniai/aliejiniai gruntiniai dažai, skirti įvairių vidaus ir lauko paviršių (medis, metalas, furnitūra) padengimui prieš padengiant galutine danga. Puikiai sukimba su dažytais paviršiais, paviršių padengia itin lygia danga, lengvai šveičiamas. Tinkamas gruntuoti bei gerai sukimba su daugeliu paviršių. Galima uždažyti visų rūšių akriliniais ir alkiniais dažais. Taip naudojama kaip gruntas perdažant lakuotus baldus. Pagaminta Airijoje.

Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr.

Fleetwood Advanced Satin - akriliniai/emaliniai dažai

Fleetwood Advanced - tai aukščiausios kokybės universalūs akriliniai/emaliniai dažai vidaus ir lauko darbams, naudojami furnitūros, medžio ir metalo paviršių dažymui. Skirti visų tinkamai paruoštų bei nugruntuotų paviršių dažymui. Dažai savo sudėtyje turi specialių UV spindulių filtrą, kuris užtikrina spalvos stabilumą. Dažytas paviršius atsparus kerpių, dumblių ir samanų atsiradimui. Idealus produktas baldų perdažymui. Pagaminta Airijoje.

Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr.


B&J PARI-DAN Enamel 30  - vidaus medienos dažai

B&J PARI-DAN 30 - tai aukštos kokybės, draugiškas aplinkai, vieno komponento akrilinis emalis, greitai džiūsta. Pusiau blizgus, puikiai susiliejantis paviršius. Tinka vidaus mediniams paviršiams, tokiems kaip panelės, durys, apvadai, MDF ir t.t. Dengiamumas: 8 - 10 kv.m/ ltr. Pagaminta Danijoje. 

Išfasuota: 0,9 ltr, 2,7 ltr.

B&J PU Gulvmaling - poliuretaniniai dažai grindims

PU Gulmaling - tai patvarūs vandens pagrindu pagamintas poliuretano / akrilo grindų dažai. Produktas gali būti naudojamas patalpose, kuriose yra tarpinių apkrovų, pvz., Namų, biurų ir kitų vietų kur reikia šiek tiek papildomo atsparumo dėvėjimui ir paprasto pakartotinio apdorojimo. PU grindų dažai gali būti naudojami ant stabilių medinių ir betoninių grindų. Dengiamumas: 6 - 8 kv.m/ltr. Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 0,9 ltr, 4,5 ltr.

CECIL VX401 Interieur - matinis bespalvis lakas medienai, vidaus darbams

Cecil VX401 -  tai vidaus medinių paviršių apsaugai skirtas lakas. Tinka naudoti baldų, palangių, panelių ir kitų medinių paviršių apsaugai ir dekoravimui. Puikiai sukimba su visų tipų medienos rūšimis. Puiki apsauga nuo smūgių, įbrėžimų ir UV spindulių, bei dėmių susidarymo. Gelio formulė leidžia padengti paviršių kad nesusidarytų nulašėjimas. Silpnas kvapas, greitas džiūvimas. Pagaminta Prancūzijoje.

Išfasuota: 0,5 ltr, 1 ltr, 2,5 ltr.

EVERBUILD Wonder Wipes - drėgnos, antibakterinės servetėlės

EVERBUILD Wonder Wipes - tai drėgnos servetėlės skirtos skystų ir pusiau išdžiūvusių dažų, silikoninių bei akrilinių hermetikų, bitumo, nesudžiūvusių poliuretaninių putų, polimerinių glaistų, poliuretaninių, epoksidininių bei kitokių klijų valymui nuo rankų, įrankių ar kitų paviršių. WONDER WIPES drėgnos servetėlės taip pat valo purvą, tepalo, kuro bei rašalo dėmes, kurios po nuvalymo su tirpikliais vis dar lieka ant rankų ar kitų paviršių. WONDER WIPES drėgnų servetėlių aktyvioje sudėtyje yra stiprių antibakterinių priedų (testuota nepriklausomoje laboratorijoje, standartai BSEN 1276:1997 ir BSEN 12054:1995), ir valymo metu sunaikina tokias bakterijas kaip MRSA, salmonelė, Listerija ir E.Coli. Taip sudėtyje yra lanolino (avių vilnų riebalai) bei vitamino E, kurie neleidžia išsausėti ir skilinėti rankų odai. Pagaminta UK.


Turite klausimų?

Parašykite mums užpildydami žemiau pateiktą formą