Paprasti sprendimai, greitam atnaujinimui. Sienų dekoravimas.

Net jei gyvenate puikiai įrengtoje ir sutvarkytoje erdvėje, ateina laikas, kada norisi atsinaujinti ar tiesiog sudėlioti kitus akcentus, atrasti naujas spalvas. Pats paprasčiausias, greičiausias ir dažniausiai lengviausias būdas tai padaryti – įvairaus dekoro panaudojimas.

Klondike Light

Tai paprastai šiuolaikiški ir elegantiški vandens pagrindo dažai, pastelinių spalvų skirti naudoti patalpose. KLONDIKE LIGHT gali būti tepamas ant įvairiausių paviršių, dėl savo unikalių spalvų ir atspalvių jis gali būti naudojamas kuriant itin madingą gyvenamąją aplinką. Papuošti paviršiai užfiksuoja brangiųjų imituojančių metalų fragmentus, įterptus į dažus, sustiprindami aksominius aukso ir sidabro efektus.

Rinktis spalvą

Klondike

Tai paprastai šiuolaikiški ir elegantiški vandens pagrindo dažai, sodrių spalvų, skirti naudoti vidaus patalpose. KLONDIKE galima tepti ant įvairiausių paviršių, dėl savo unikalių spalvų ir atspalvių jis gali būti naudojamas kuriant itin madingą gyvenamąją aplinką. Papuošti paviršiai užfiksuoja brangiųjų kaltinių metalų fragmentus, įterptus į dažus, sustiprindami jų aukso, sidabro ir oksidacijos efektus.

Rinktis spalvą

Arteco 7

Tai labai universalūs ir vizualiai įspūdingi vandens pagrindo dažai, skirti naudoti vidaus patalpose. Paprastu dekoravimo metodu „ARTECO ‘7“ padengia paviršių dažais, kaip išskirtinė drobė, kurioje susilieja spalvų įvairovė, grožis, šviesa, harmonija ir emocijos. Šis produktas gali būti naudojamas kuriant daug įvairių dekoratyvinių efektų, nuo klasikos iki gėlių. Galima pasiekti net labiausiai ieškomą metalinį efektą.


Rinktis spalvą

Valsetin 2

Elegantiški ir rafinuoti dekoratyviniai vandens pagrindo dažai, suteikiantys asmeninį atspalvį aplinkai ir unikalų erdvių skonį. Rafinuota šilko kokybė ir daugybė galimų atspalvių puikiai dera VALSETIN 2, kad sukurtų išskirtinę atmosferą – klasikinio ar modernaus stiliaus - kuri atitiktų bet kokius dekoravimo reikalavimus ir kruopščiai atitiktų asmeninius skonius.


Rinktis spalvą

Sabulador 

Vandeniniai dažai interjerui su specialiais liuminescenciniais smėlio atspindžiais, kuriuos lengva užnešinėti. SABULADOR gali būti naudojamas unikaliems ir patobulintiems efektams kurti. Galimos dvi produkto versijos: LUX blizgus  (produkto versija su ryškesniu efektu) ir MATT (matinė versija).


Rinktis spalvą

Guardi Beton

„Francesco GUARDI Collezione“ cemento efekto mišinys yra modernus, paruoštas naudoti mišinys, pagrįstas aukščiausios kokybės akriline derva ir smulkiai sumaltais mineraliniais užpildais. Šis mišinys skirtas vidaus sienų apdailai. Produktas puikiai tinka modernistinio stiliaus patalpoms, siekiant kurti pramoninės erdvės efektą ir grubioms tekstūroms išgauti.
Turite klausimų?

Parašykite mums užpildydami žemiau pateiktą formą