Strikolith Gevelcoat SB - silikoniniai dažai fasadams

Strikolith Gevelcoat SB - tai matiniai, laidūs garams, silikoniniai dažai fasadams, galima naudoti ir vidaus darbams. Ekologiški, draugiški gamtai dažai skirti fasadų (uždėtu struktūriniu tinku), mūro dažymui. Dažai pasižymi dideliu atsparumu neigiamam atmosferos poveikiui, atlaiko net pačius stipriausius lietus, šalčio ciklus. Sudėtyje esantys silikonas dažus praturtina purvo atstūmimo savybe ir savaiminio išsivalymo funkcija, bei atsparumu drėgmei, apsaugo nuo pelėsio ar grybo atsiradimo.  Dengiamumas: 4 - 8 kv.m/ ltr. Pagaminta Olandijoje.

Išfasuota: 5 ltr, 10 ltr.

FLEETWOOD WeatherClad - akriliniai dažai fasadams

Fleetwood Weatherclad – tai aukščiausios kokybės lygūs fasadiniai dažai, skirti tinkamai nugruntuotų betoninių, mūrinių, tinkuotų, visų rūšių plytinių, medinių, metalinių ir kt. paviršių dažymui. Dažai yra atstumiantys vandenį, mikroporos užtikrina paviršių ‚,kvėpavimą“, pasižymi itin dideliu ilgaamžiškumu (iki 18m) bei atsparumu atmosferos poveikiui. Dažai savo sudėtyje turi specialų UV spindulių filtrą, kuris užtikrina spalvos stabilumą lauko sąlygomis bei fungicidų, kurie apsaugo paviršių nuo  kerpių ir samanų atsiradimo.  Dengiamumas: 8 - 12 kv.m/ltr. Pagaminta Airijoje. 

Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

FARBEX MATTLATEX - lateksiniai dažai vidaus / lauko darbams

Farbex Mattlatex - dažai skirti dažyti patalpose, bet kokio mineralo (cemento ir kalkių tinko, glaisto, plytų, betono, gipso), tapetų, popieriaus ir stiklo pluošto paviršių, o taip pat pastatų fasadus. Naudojama sienų ir lubų dažymui sausose ir drėgnose patalpose su didele eksploatacine apkrova (biuro ir gyvenamosiose patalpose, viešbučiuose, restoranuose, parduotuvėse, medicinos, ikimokyklinėse ir ugdymo įstaigose, visuomeniniuose pastatuose).  Dengiamumas: 120 - 150 g/kv.m. Pagaminta Ukrainoje.

Išfasuota: 1 ltr, 3 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

FARBEX Universal Rubber Paint - dažai gumos pagrindu

Farbex Rubber Paint - tai  vidaus ir išorės darbams skirti dažai, naudojami cinkuotiems ir šiferio stogams, metalo, mineralinių ir medinių paviršių dažymui.  Matiniai, elastingi, pasižymi puikiomis apsauginėmis (atsparūs atmosferiniam ir mechaniniam poveikiui, vandeniui, daugkartiniam plovimui (1 klasė pagal EN13300), temperatūrų kaitai, ultravioletiniams spinduliams, nusitrynimui) bei dekoratyvinėmis savybėmis. Tinka šiferio, čerpių, cinkuoto plieno, aliuminio, gruntuoto ir negruntuoto metalo, asfalto, betono, putų ir akytojo betono, plytų, gipso, faneros, MDP, DSP, plaušo plokštės, medžio, gipso kartono paviršių, tapetuotų paviršių ir t.t. dažymui. Labai, geras sukibimas - prilimpa prie visų paviršių. Dažai pralaidūs garams (leidžia paviršiui "kvėpuoti"). Taip pat tinka dažyti, cokolių, pastatų fasadų, metalinių drenažų ir latakų, vonios kambario sienų, plytų ir mūro, koridorių, virtuvių, tvorų ir kitus paviršius. Dažai gali būti tepami ant paviršių, anksčiau dažytų su alkidiniais ir aliejiniais dažais.  Dengiamumas: 100 - 200 g/kv.m. 

Pagaminta Ukrainoje.

Išfasuota: 1 ltr, 3 ltr, 5 ltr, 10 ltr.


B&J Strygepuds Strukturmaling Medium 722 - akriliniai struktūriniai dažai

Vandens pagrindo struktūriniai dažai skirti naujų ir anksčiau dažytų įvairių mineralinių paviršių dažymui, vidaus ir išorės darbams, reljefinio apdailos sluoksnio sudarymui. Slepia dažomų paviršių smulkius trūkumus.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA: prieš naudojimą dažus gerai išmaišykite. Galima tonuoti lengvais atspalvias pagal NCS, RAL ir kt. paletes. Dažomas paviršius turi būti sausas, švarus, be riebalinių dėmių. Probleminius anksčiau dažytus paviršius geriausia prieš dažymą nuglaistyti. Senus kreidinius, klijinius besilupančius dažus nuvalyti. Porėtus, akytus paviršius nugruntuoti B&J Mikrodispers 716 gruntu. Dažymo aplinkos temperatūra ne žemesnė kaip +10ºC. Reljefinis sluoksnis sudaromas teptuku, ilgo plauko arba struktūriniu voleliu tai pat purškimo būdu. Tepamo sluoksnio storis priklauso nuo norimo išgauti reljefo formos ir stambumo. Norint išgauti skirtingus raštus galima naudoti įvairius įrankius: šepečius, plačius teptukus, glaistykles, specialius volelius. Įrankiai plaunami vandeniu. 

Dengiamumas: 2-8 kv.m/ltr. 

Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 10 ltr.Medienos apsaugos priemonės

Impregnantai, aliejai baldams, terasų alyva, lazūros, dažai fasadams

CECIL TX203 – visapusiška medienos impregnavimo ir konservavimo priemonė

CECIL TX203 - tai vandens pagrindo, bespalvis, leidžiantis medienai kvėpuoti, ypač giliai įsigeriantis impregnantas.

  • Lauko darbams: langinės, durys, tvoros, vartai, stogo konstrukcijos, fasadai.
  • Vidaus darbai: sienos, lubos, sijos, konstrukcijos, ypač drėgnos patalpos, rūsiai, vonios kambariai.

Insekticidas yra galingas, veikia medžio šerdyje, sunaikina visas vabzdžių lervas ir termitus. Impregnanto fungicidinis poveikis yra radikalus visiems puvinio grybams. Jo aktyvoji emulsijos formulė veikia giliai visose spygliuočių ir kietmedžių medienos rūšyse kaip prevencinė ar gydomoji priemonė: tinka eglei, pušiai, maumedžiui, ąžuolui. Priemonė yra bekvapė komfortiškam darbui. TP8 – apsauga nuo vabzdžių su ksilofaginėmis lervomis. Dengiamumas: neobliuota mediena 6 kv.m/ltr; obliuota mediena 10 kv.m/ltr.  Pagaminta Prancūzijoje.

Išfasuota: 1 ltr, 5 ltr, 25 ltr.

BIRD BRAND Wood Protector - spalvotas medienos impregnantas

Wood Protector - tai giluminis medienos impregnantas tirpiklio pagrindu ir skirtas naujos ir senos medienos apsaugai lauko  sąlygomis. Impregnantas tinka visų rūšių medienos apsaugai nuo grybelio, puvinio ir visų rūšių pelėsių. Sudėtyje esantys specialus pigmentai suteikia apsaugą nuo UV spindulių. Bird Brand Wood Protector pasižymi itin dideliu skvarbumu į medieną. Unikalios formulės dėka, impregnuota mediena beveik nustoja “vaikščioti” ir kraipytis nes medienoje palaikomas vienodas drėgmės kiekis. Giluminis impregnantas puikiai tinka medinių fasadų, tvorų, pavėsinių ir kitos paskirties lauko medienos impregnavimui.  Dengiamumas: 4 - 8 kv.m/ ltr. Pagaminta UK.


Išfasuota: 1 ltr, 5 ltr.

BIRD BRAND Danish Oil - daniškas aliejus medienaiDanish Oil - tai labai populiarus natūralių aliejinių dervų produktas, skirtas medienos apsaugai. Padengia patrauklia bei atsparia danga. Aliejaus sudėtyje nėra cheminių priedų, produktas netoksiškas, todėl jį galima naudoti ir patalpose, kuriose ilgą laiką būna vaikai. Danish Oil aliejumi impregnuotus paviršius lengva prižiūrėti, jie pasižymi puikiomis estetinėmis savybėmis (neišblunka, netamsėja, nesutrūkinėja). Sudėtyje yra Tungo aliejus („kiniškos medienos aliejus“) – priklauso greitai veikimo aliejų grupei, išgaunamas spaudžiant tungamedžio sėklas. Paviršius tampa tvirtas, perdirbti aliejaus produktai turi didelį atsparumą vandeniui, netamsėja. Skirtas visų medienos rūšių apdailai ir gali būti naudojamas durų, langų, lauko ir vidaus baldų, bei kitų medinių paviršių padengimui vidaus bei lauko sąlygomis. Tinkamas tepti  žaislams, virtuvės rakandų medinėms dalims (pvz. rankenoms, medinių indų išoriniams paviršiams ir t.t.).  Dengiamumas: 8 - 14 kv.m/ltr. Pagaminta UK.

Išfasuota: 0,25 ltr, 1 ltr, 2,5 ltr.

BIRD BRAND Complete Decking Oil - terasų alyvaDecking Oil - tai alyva, skirta visapusiškai horizontalios medienos apsaugai. Alyva skirta visų minkštos ir kietos medienos rūšių (įskaitant ir egzotines medienas) apsaugai. Produkto sudėtyje esantys natūralūs aliejai, dervų mišinys, UV filtrai apsaugo mediena nuo trinties, UV ir drėgmės neigiamo poveikio. Alyva pasižymi itin dideliu skvarbumu ir giliai įsigeria net į kietą ar labai sakingą medieną (ąžuolas, maumedis, tikas ir kt.). Bird Brand Compleate Decking Oil gali būti naudojama lauko baldų, medinių fasadų ir terasų bei kitos lauko sąlygomis eksploatuojamos medienos apsaugai. Išdžiūvus alyva visiškai nekenksminga naminiams gyvūnams ir aplinkai. Dengiamumas: 6- 7 kv.m/ltr. Pagaminta UK.

Išfasuota: 2,5 ltr.

FINTEX Woodtex Puuoljy Akva - tonuojamas lauko medienos apsauginis aliejus

Fintex Akva - tai vandens pagrindo, ekologiškas, minkštos medienos (kedras, pušis, eglė ir pan.)  apsauginis aliejus, skirtas lauko vertikalios ir horizontalios medienos apsaugai. Tinkamas naudoti pjautinės ir obliuotos medienos rūšims, fasadams, terasoms, medinėms panelėms, lauko baldams, tvoroms, kitiems lauko statiniams. Gali būti naudojama ant giluminiu impregnavimu apdorotos medienos, taip pat ant medienos kuri jau buvo dengta aliejais. Nerekomenduojama naudoti ant medienos padengtos apsaugos priemone kuri turi plėvelę. Apsaugo medieną nuo neigiamo atmosferos poveikio, saulės, lietaus, šalčio, pelėsio, grybo ir medienos trūkinėjimo. Dengiamumas: pjauta mediena 4 - 8 kv.m/ltr; obliuota mediena, rąstas 8-12 kv.m/ltr.   Pagaminta Suomijoje.

Išfasuota: 0,9 ltr, 2,7 ltr, 9 ltr.


FINTEX Woodtex Dixie Kuultopinnoite - tonuojama medienos apsauginė dažyvė

Fintex Dixie - tai vaitspirito pagrindu pagaminta pusiau matinė dažyvė, kuri saugo medieną nuo neigiamo atmosferos poveikio, saulės, lietaus, šalčio, pelėsio, grybo ir medienos pūvimo. Produktas tiksotrofinis, praturtintas natūraliais aliejais. Dažyvė permatoma, netonuota bazė yra lengvai žalsvo atspalvio, o papildomai pagal pageidavimą įmaišomų pigmentų dėka galima medienai suteikti norimą atspalvį. Tinka naudoti pjautinės ir obliuotos medienos rūšims, fasadams, medinėms panelėms, lauko baldams, tvoroms, terasoms ir kitiems lauko statiniams. Gali būti naudojama ant termiškai arba giluminiu impregnavimu apdorotos medienos, taip pat kuri prieš tai buvo dengta medienos aliejais.  Nerekomenduojama naudoti ant medienos padengtos apsaugos priemone kuri turi plėvelę. Dengiamumas: pjauta mediena 4 - 8 kv.m/ltr; obliuota mediena, rąstas 8-12 kv.m/ltr.   Pagaminta Suomijoje.

Išfasuota: 0,9 ltr, 2,7 ltr, 9 ltr.

CECIL LX545 - medienos apsauginė lazūra (bespalvė, balta sp.) vidaus/lauko darbams

Cecil LX545+ - tai vandens pagrindo, aukštos kokybės apsauga nuo neigiamo vandens ir UV poveikio. Kvėpuojanti plėvelė, laidi vandens garams. Nesilupa, nesisloksniuoja, ypač elastinga danga. Remiantis CECIL produktų istorija, naudojamomis technologijomis ir patirtimi, specialiai sukurta lazūra LX545 siekiant papuošti ir apsaugoti visą interterjero ir eksterjero medieną nuo ypatingai neigiamo atmosferos poveikio: vandens, liūčių, šalčio ciklų, saulės spindulių (UV). Ypač tinka naudoti pietų-vakarų pusėse, pajūrio, kalnų, bei ypatingai atšiauriomis ir neigiamomis sąlygomis stovintiems statiniams apsaugoti. Produkto formulėje panaudota naujos kartos akrilinė derva sustiprina paviršių, bei suteikia dažyvei elastingumą, kuris judant medienai neskeldėja ir nesilupa. Dengiamumas: 12 - 14 kv.m/ltr. Pagaminta Prancūzijoje.

Išfasuota: 1 ltr, 5 ltr.

CECIL LX530 -  8 metų spalvota medienos apsauginė lazūra lauko darbams

Cecil LX530+ – tai aukštos kokybės medienos apsauga nuo neigiamo vandens ir UV poveikio. Kvėpuojanti plėvelė, laidi vandens garams. Nesilupa, nesisluoksniuoja, ypač elastinga danga. Remiantis CECIL produktų istorija, naudojamomis technologijomis ir patirtimi, specialiai
sukurta lazūra LX530+ siekiant papuošti ir apsaugoti visą eksterjero medieną nuo ypatingai neigiamo atmosferos poveikio, vandens, liūčių, šalčio ciklų, saulės spindulių (UV). Ypač tinka naudoti pietų-vakarų pusėse, pajūrio, kalnuotų, bei ypatingai atšiauriomis ir neigiamomis
sąlygomis stovintiems statiniams apsaugoti. Produkto formulėje panaudota naujos kartos alkidinė derva sustiprina paviršių (labai aukštas kietųjų dalelių kiekis), bei suteikia lazūrai elastingumą, kuris judant medienai neskeldėja ir nesilupa. Dengiamumas: 12 - 14 kv.m/ltr. Pagaminta Prancūzijoje.


Išfasuota: 1 ltr, 5 ltr.

RHENOCOLL  AQUA WO 7 - aliejaus emulsija vandens pagrindu, skirta medienai

Rhenocoll Aqua WO7 - tai vidaus ir lauko darbams, vandens pagrindu pagaminta aliejaus emulsija. Bekvapė, nekenksminga aplinkai. Gaminį rekomenduojama naudoti norint apsaugoti ir prižiūrėti medienos dangą, klojinius, terasas ir sodo baldus, pagamintus iš pušies, eglės, maumedžio ir kito kietmedžio. Savybės: 

Išryškina gražią medienos tekstūrą;

•Greitai džiūsta;
•Silpnas kvapas;
•Įsiskverbia į medienos poras;
•Saugo medienos paviršių nuo drėgmės;
•Leidžia medienai kvėpuoti.
Spalvos: bespalvis bei tonuojama 20 atspalvių . Pagaminta Vokietijoje.

Išfasuota: 0,75 ltr, 2,5ltr, 5 ltr.

RHENOCOLL 52 S PS - tonuojamas impregnantas / antiseptikas


Rhenocoll Impragnierlasur 52S - tai plonasluoksnė medienos lazūra, kuri kokybiškai saugo nuo bakterijų, pelėsio, puvinio, padengia plonu sluoksniu su didesniu kietųjų medžiagų kiekiu. Vandeninė danga vidaus ir lauko darbams žemės neliečiančiai medienai, mediniams namams, sijoms, balkonams, fasadų apdailai, dailylentėms, terasoms, statinio elementams, langams ir durims, tvoroms.  Pigmentai gerai saugo nuo ultravioletinių spindulių, išlygina paviršių, nekenkia aplinkai, neutralaus kvapo. Greitai džiūva, paryškina raštą,  prevenciškai saugo nuo medieną ardančio poveikio. Ekologiška, sukurta prevencinė apsauga nuo pelėsio, puvinio, paprastųjų ir žaliųjų dumblių. Dengimo būdas: teptuku, voleliu, nardinamasis dengimas, pilamasis dengimas. Blizgumas: nuo matinės su satino efektu iki blizgios su satino efektu, priklausomai nuo sluoksnio storio. Tinka bet kokiai spygliuočių ir lapuočių medienai. Spalvos: bespalvis bei tonuojama 20 atspalvių. Dengiamumas: 120 - 160 ml/kv.m. Pagaminta Vokietijoje. 

Išfasuota: 0,75 ltr, 2,5ltr, 5 ltr, 20 ltr.

FARBEX Wooden Facades - dažai mediniams fasadamsFarbex Premium Wooden Fasades - tai elastingi matiniai dažai, kurie pasižymi puikiomis apsauginėmis savybėmis - atsparūs atmosferos ir mechaniniam poveikiui, vandeniui, temperatūrų kaitai, ultravioletiniams spinduliams.  Skirti mediniams fasadams, langinėms, tvoroms ir kitiems mediniams paviršiams dažyti. Dengiamumas: 100 - 200 g/kv.m. Pagaminta Ukrainoje.

Išfasuota 1 ltr, 3 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

PRO LIUKS-M - medinių fasadų dažaiPRO LIUKS-M -  tai pusiau matiniai medinių fasadų dažymui. 2 klasės, atsparūs šlapiam trynimui,  atsparūs atmosferos veiksnių poveikiui. Skirti naujų ir anksčiau dažytų medinių fasadinių paviršių dažymui. Sudėtyje nėra tirpiklio, skiedžiami vandeniu, nestipraus, specifinio kvapo, sudaro  laidžią vandens garams, elastingą, atsparią atmosferos poveikiui ir šlapiam trynimui plėvelę. Dėka sudėtyje esančio biocidinio produkto, dažai pasižymi atsparumu pelėsiams (grybams) ir dumbliams.  Dengiamumas: 8 - 12 kv.m/ltr.

Pagaminta Lietuvoje.

Išfasuota 1 ltr, 3 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

B&J Opaque Wood Protection - pramoniniai medienos dažai


LARCO DK5 - tai aukštos kokybės medienos dažai vandens pagrindu. Šie medienos dažai skirti lauko darbams, pasižymi lengvu darbu ir labai geromis dengiamumo savybėmis. Dažai naudojami kur medienos apsaugai yra keliami ypatingai aukšti reikalavimai dėl lengvos priežiūros ir ilgo tarnavimo laiko esant dažnam atmoferos pokyčių ciklui. Atitinka EN 927-2:2009 ir apsaugo paviršiaus plėvelę nuo užteršimo. Dažai tonuojami pasteliniais NCS ir RAL atspalviais. Rekomenduojama, kad paviršius būtų tvirtas ir sausas (medienos drėgnumas 12+/-3 %) ir neturėtų byrančių buvusios dangos likučių. Pagaminta Danijoje.

Išfasuota: 2,7 ltr, 9 ltr.

FINTEX Talomaali - suomiški, ilgaamžiai, medinių fasadų dažai

Fintex Talomaali - tai suomiški dažai linų aliejaus ir akrilo dervos pagrindu, skirti medinių fasadų bei kitos lauko medienos dažymui. Skiedžiami vandeniu. Pusiau matiniai, silpno kvapo. Dažai ilgaamžiai, sukurti išskirtinai medinių fasadų dažymui ir atnaujinimui. Vieni populiariausių Suomijos rinkoje. Tinka senos ir naujos, bei prieš tai dažytos medienos padengimui. Gerai padengia paviršių. Linų aliejau pagrindu. Sudėtyje yra priedų saugančių nuo pelėsių ir medienos grybelio. Atsparūs UV spindulių bei atmosferos poveikiui. Labai gerai plaunama, galima naudoti buitinius valiklius. Tinka medienai kuri prieš tai buvo padengta impregnuojančiomis priemonėmis. Pagaminta Suomijoje. Dengiamumas: nauja obliuota mediena 8 - 10 kv.m/ltr; nauja pjautinė mediena 4 - 6 kv.m/ltr; anksčiau dažytas paviršius 7 - 9 kv.m/ltr.

Išfasuota: 0,9 ltr, 2,7ltr, 9 ltr.
Antikorozinė metalinių konstrukcijų apsauga

Priemonės skirtos užtikrinti ilgalaikę skirtingų metalinių konstrukcijų antikorozinę apsaugą

MEKSA Rost Stop - ilgalaikė antikorozinė priemonė

Rost Stop – sustabdo rūdijimo procesą ant metalinių paviršių. Po šios priemonės paviršių galima glaistyti arba naudoti įvairius gruntus bei gruntinius dažus. Apdirbtas šia priemone paviršius toliau ilgą laiką nerūdija, nors ir papildomai būtų nedažomas. Nuo apdirbamo paviršiaus pašalinkite purvą, riebalus ir didelius rūdžių likučius. Gerai išmaišykite ROST STOP. Teptuku padenkite šia priemone norimą paviršių. Po kelių minučių paviršius pradės juoduoti. Tai įrodymas, kad prasidėjo procesas stabdantis rūdijimą. Po trijų valandų (esant +20ºC) rūdijimas bus galutinai sustabdytas. Įrankius valyti vandeniu. Pagaminta Suomijoje.

Išfasuota: 1 ltr.

COO-VAR Zinc Phosphate Primer - cinko fosfato gruntas metalui

Zinc Phosphate Primer - tai alkidinis gruntas tirpiklio (vaitspirito) pagrindu, metalinių konstrukcijų  paviršių dažymui. Šis gruntas pasižymi ypatingai geromis antikorozinėmis savybėmis. Tinka gruntuoti tiek naują metalą tiek ir seną. Gerai limpa prie aprūdijusių paviršių. Lauko ir vidaus darbams. Atsparus temperatūrai iki 90 C. Tai aukščiausios kokybės gruntas, skirtas gruntuoti juodųjų ir spalvotųjų metalų paviršius, tinkamai paruoštus galvanizuotus paviršius (cinkuotus, variuotus ir t.t.) bei aliuminio lydinius. Taip pat galima gruntuoti sausas glazūruotas plyteles, čerpes ir kitus panašius lygius paviršius. Gruntas pasižymi labai geru sukibimu su metaliniais paviršiais. Didelis grunto sudėtyje esančio cinko fosfato kiekis užtikrina gerą antikorozinę apsaugą. Atsparus, drėgmei, naftos produktams, buityje ir kai kuriems pramonėje naudojamiems chemikalams, skiestoms rūgštims ir šarmams. Pagaminta UK.

Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr.

Epoxykor Primer -  dviejų komponentų chemiškai atsparus epoksidinis gruntas

Epoxykor M - tai epoksidinis gruntas su poliamido kietikliu ir antikoroziniais fosfato pigmentais. Plieno, cinkuot plieno, aliuminio ir betono apsaugai. Aukštas atsparumas mechaniniams poveikiams. Danga atspari kondensatui, miesto, jūros ir pramonės aplinkai. Labai aukštas atsparumas praskiestoms rūgštims, šarmams, degalams (benzinas, dyzelinas). Produktas naudojamas kaip gruntas, savarankiškas, tarpinis arba viršutinis sluoksnis antikorozinėse sistemose: statybai ir infrastruktūrai (tiltai, estakados, porankiai), pramonei (atramos, konteineriai, metalo konstrukcijos), laivų statybai (elementai, kurie yra aukščiau vandens lygio). Veikiant saulės spinduliams danga gali nežymiai blukti, bet tai nesumažina jos antikorozinių parametrų. Pagaminta Lenkijoje.

Išfasuota: 1 ltr + kietiklis, 10 ltr + kietiklis.

COO-VAR Hammercote - antikoroziniai dažai metalui

COO-VAR Hammercote Smooth / Hammered Enamel - tai greito džiūvimo alkidiniai, antikoroziniai dažai metalui. Universalūs, tvirti bei ilgaamžiai antikoroziniai dažai, skirti metalinių paviršių dažymui patalpų viduje ir išorėje, be būtinybės prieš tai juos gruntuoti antikoroziniais gruntais. Dažai skirti juodųjų ir spalvotųjų metalų paviršių dažymui, ir yra atsparūs atmosferos poveikiui, vandeniui bei daugeliui cheminių medžiagų. Dažai greitai džiūsta ir yra atsparūs karščiui. Dengiamumas: 8 - 10 kv.m/ ltr. Pagaminta UK.

Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr, 5 ltr.

TEAMAC Marine Gloss - jūrinės paskirties universalūs dažai

Teamac Marine - tai alkidinės dervos pagrindo jūriniai dažai metalui, medžiui, stiklo audiniui bei plastiko dažymui. Dažai pasižymi itin gera adhezija su dažomu paviršiumi, atsparūs vandens bei atmosferos poveikiui. Dažai padengia paviršių atsparia dėvėjimuisi, blizgia danga.  Teamac Marine Gloss dažai dengiami tiesiai ant dažomo paviršiaus, nenaudojant specialių gruntinių dažų (stipriai surudėjęs metalas, bei sena, atmosferos paveikta mediena gruntuojama tam skirtais specialiais gruntais). Dažai gali būti dengiami teptuku, voleliu arba purškiant. Purškiant dažai skiedžiami su vaitspiritu apie 10% (priklausomai nuo purkštuvo tipo). Dažai dengiami dviem, plonais sluoksniais. Uždažant prieš tai ryškia spalva dažytus, arba labai porėtus paviršius, gali reikėti padengti papildomą dažų sluoksnį. Dengiamumas: 10 - 12 kv.m/ ltr. Pagaminta UK.

Išfasuota: 1 ltr, 2,5 ltr, 5 ltr.

COO-VAR Matt Black - matiniai antirefleksiniai dažai

COO-VAR Matt Black - tai vaitspirito pagrindo dažai mokyklinėms kreidinėms lentoms, lengvai dengiami, o paviršiui suteikia lygų, glotnų paviršių. Dažai atlaikys dažną valymą, neprarandant nudažyto paviršiaus grožio. Tinka visų paviršių padengimui ir naudojami ten, kur reikalingas pilnai matinis, neatspindintis, juodas paviršius. Vidaus ir lauko darbams. Dengiamumas: 9 kv.m/ ltr. Pagaminta UK. 

Išfasuota: 1 ltr.


PURMAL S-30/90 - dviejų komponentų poliuretaniniai dažai

PURMAL S 30/90 – tai dviejų komponentų poliuretaniniai dažai. Galimas pusiau matinis arba blizgus paviršius. Tonuojami pagal RAL ir NCS spalvų katalogus. Apdailiniam dažymui ant iš anksto nugruntuoto EPOXYKOR serijos gruntais paviršių. Baigiamasis sluoksnis antikorozinėse sistemose. Rekomenduojama naudoti plieninių konstrukcijų C2-C5 koroziškumo klasėse, tiltų, konteinerių ir kitų gaminių kurie eksploatuojami vidaus ir lauko sąlygomis. Greitas džiūvimo laikas. Atsparumas miesto, pramonės ir jūros aplinkos poveikui. Aukštas cheminis atsparumas ir spalvos stabilumas. Pagaminta Lenkijoje.

Išfasuota: 1 ltr + kietiklis, 10 ltr  + kietiklis.

           LAKMA ANTYKOR         3in1 antikoroziniai dažai metalui

Aukštos kokybės antikoroziniai dažai, kurie sukuria vieno sluoksnio apsaugą išlaikant puikius trijų sluoksnių dažymo sistemos kokybės parametrus (gruntas, tarpsluoksnis, viršutinis sluoksnis). Antikoroziniai dažai   pasižymi puikiu sukibimu su pagrindu ir dideliu atsparumu oro sąlygoms, įskaitant UV spinduliuotę. Antikoroziniai dažai  puikiai tinka dekoratyvinei ir apsauginei plieninių, ketaus ir aliuminio elementų, tokių kaip durys, langinės, grotos, tvoros, sodo baldai, taip pat plieninių konstrukcijų, mašinų, variklinių transporto priemonių paviršiams padengti, ketaus liejiniai ir kt.

Dengiamumas: iki 8 kv.m/ ltr. Pagaminta Lenkijoje.

Išfasuota: 0.75 ltr, 5 ltr.


Turite klausimų?

Parašykite mums užpildydami žemiau pateiktą formą