Švarūs ilgaamžiai fasadai

Dekoratyvinis tinkas namo fasadui, cokoliui ir kitiems pastatų išorės apdailos darbams

STRIKOLITH Voorstrijk Universeel - gruntas prieš dekoratyvinį tinką

Strikolith Univeseel - tai aukštos kokybės betirpiklinis gruntas gaminamas akrilo dispersijos pagrindu. Sudėtyje yra kvarcinio smėlio dalelių geresniam dekoratyvinių tinkų sukibimui ir paviršiaus stabilizavimui užtikrinti. Tinka tiek vidaus, tiek išorės darbams. Strikotherm Universalus gruntas yra vienas iš svarbiausių komponentų sudarančių ilgaamžes sintetinių dervų pagrindu gaminamų tinkų sistemas. Užtikrina puikų sukibimą, yra elastingas, laidus vandens garams ir atsparus netgi labai stipriam lietui. Spalvos: baltas ir tonuojamas pagal RAL, NCS ir kt. spalvynus. Dengiamumas: priklausomai nuo pagrindo apie 350 gr/ kv.m. Pagaminta Nyderlanduose.

Išfasuota: 8 kg, 22 kg.

Strikolith Siliconen  - silikoninis struktūrinis tinkas (1.5 mm/2 mm)


Strikolith Siliconen  Spachtelpleister - tai struktūrinis tinkas pagamintas iš silikonizuoto akrilo rūgšties esterio rišamosios medžiagos ir stireno, paviršiui suteikiantis vientisai gūdėtą paviršių. Silikoninis struktūrinis tinkas pagamintas naudojant spacialiai sukurtą “Strikoxan” technologiją, kuri įtakoja sienos paviršiaus mikrostruktūrą atlikti „savaiminio išsivalymo“ funkciją, taip pat gerą lietaus hidroizoliaciją ir labai gerą pralaidumą orui. Tai mažai priežiūros reikalaujantis tinkas, atsparus įbrėžimams ir smūgiams, išlieka pastoviai lankstus ir turi labai gerą vandens garų ir CO2 pralaidumą. Paviršius yra atsparus neigiamam atmosferos poveikiui bei oro taršai, atlaiko didelias liūtis ir apsaugo nuo grybo atsiradimo ir augimo. Spalvos: baltas ir tonuojamas pagal RAL, NCS ir kt. spalvynus. Pagaminta Nyderlanduose.

Išfasuota: 25 kg.

HART Quarzgrund - gruntas prieš dekoratyvinį tinką

HART Quarzgrund - tai produktas skirtas naudoti prieš tinkavimą dekoratyviniais silikoniniais, akriliniais,  mozaikiniais ir kitais sintetiniais arba mineraliniais tinkais. Galima naudoti ant tokių statybinių pagrindų kaip armavimo mišinys, betonas, akytas betonas, mūras, gipsas, ir kiti mineraliniai paviršiai. Sumažina paviršiaus įgeriamumą, pagerina sukibimą su pagrindu, suteikia paviršiui norimą toną (atspalvį) prieš dengiant  spalvotu tinku. Gruntas gali būti naudojamas vidaus ir lauko darbams. Produktas tonuojamas pagal būsimo dekoratyvinio tinko atspalvį. Pagaminta Vokietijoje.

Išfasuota: 5 kg, 20 kg.

HART Hybrid - hibridinės technologijos dekoratyvinis tinkas

Hart Siliconharzputz - tai inovatyvios technologijos struktūrinis tinkas, kuri užtikrina didelį atsparumą prieš senėjimą. Specifinės sudėties tinkas yra hidrofobiškas ir labai atsparus vandens poveikiui. Sudėtyje esančios silicio dalelės sudaro tvirtas erdvines struktūras, kurios suteikia elastomerinių savybių, dėl kurių tinkas yra ilgaamžiškas ir apsaugotas nuo įtrūkimų. Patikima apsauga padidintos drėgmės klimato šalyse. Biologinės apsaugos formulė FA patikimai saugo nuo kerpių, dumblių, samanų, pelėsių, grybelio poveikio. Aplikavimo metu slanki masė lengvai užtepama ant paviršiaus - išgaunama ryški, dekoratyvi struktūra. Vandens garų pralaidumo klasė V2 - vidutinė. Pritaikyta sąlygoms, kai vyrauja didelė santykinė drėgmė. Spalvos: baltas ir tonuojamas pagal RAL, NCS ir kt. spalvynus.   Pagaminta Vokietijoje.

Išfasuota: 25 kg.


HART Buntsteinputz -  mozaikinis tinkas cokoliui


HART Buntsteinputz - tai mozaikinis tinkas cokoliui, ypatingai atspaus aplinkos poveikiui, tvirta dekoratyvi danga. Produktas gali būti naudojamas naudojamas vidaus ir lauko darbams. Dėl gamybos metu naudojamų kokybiškų sudedamųjų medžiagų HART Buntsteinputz yra ypatingai hidrofobiškas, elastingas, atsparus mechaniniam ir atmosferos poveikiams. HART mozaikinis tinkas pasižymi dideliu atsparumu ultravioletiniams spinduliams, todėl ant paviršiaus neatsiranda įtrūkimų, nekimba dulkės ir nešvarumai, o tinkuotas paviršius ilgai išlieka dekoratyvus. Dėl iti mažo įgeriamumo koefciento mozaikinis tinkas puikiai tinkamas naudoti pastato cokolinės dalies, atraminių sienelių ar kolonų dekoravimui. Pastatų viduje mozaikinį tinką rekomenduojame naudoti didesnio eksploatavimo zonose (koridoriai, praėjimai, viešbučiai, maitinimo įstaigos ir t.t.) Gamybos procese dolomito akmenėliai apdorojami sintetinių polimerų pagalba, ko pasekoje padengtas paviršius išliks tvirtas, neįgeriantis purvo ir mechaniškai atsparus. Pagaminta Vokietijoje.

Išfasuota: 23 kg.

HART Blitz - džiūvimą greitinantis priedas

HART Blitz - tai priedas naudojamas siekiant pagreitinti dekoratyvinių tinkų džiūvimo laiką esant žemai temperatūrai ar/ir esant padidintai aplinkos santykinei drėgmei. ~40% sutrumpina dekoratyvinių tinkų džiūvimą. Tinka naudoti hibridiniams, silikoniniams, siloksaniniams, polimeriniams dekoratyviniams tinkams. Rekomenduojama naudoti esant temperatūrai 0⁰C + 10⁰C ir/arba drėgnumui 65% - 95%. Mažina dekoratyvinio tinko pažeidžiamumą nuo lietaus. Išeiga: 250g į 25kg dekoratyvinio tinko.  Pagaminta Vokietijoje.

Išfasuota: 1 kg.

Turite klausimų?

Parašykite mums užpildydami žemiau pateiktą formą


Krepšelis

Krepšelis tuščias.